Dijital Yenilikler Twitter

Tweet Düzenleme Brizzly ile Mümkün

Twitter kullanıcılarının iyi bildiği üzere tweet düzenleme işlemi yapılamıyor. Bir dönem bu konu gündeme gelse de Twitter CEO’su Jack Dorsey, şu sözlerle tweet düzenleme ihtimalini ortadan kaldırmıştı: “Tweetlerinizi değiştirirseniz, sizin tweetinizi retweet eden kullanıcılar, yapmış olduğunuz değişikliği sevmeyebilir. Böylece diğer kullanıcılar hoşlanmadıkları ifadeleri aktarmış olur”.

Twitter’ın en yetkili kişine göre tweet düzenleme, platformun ruhuna aykırı. Ancak tweet düzenlemek imkansız değil. Brizzly isimli uygulama, tweet düzenlemeyi mümkün hale getiriyor. Bu uygulamayı kullanan herkes, tweetlerini istediği gibi düzenleyebilecek.

Brizzly ile Tweet Düzenleme Dönemi

Brizzly isimli Twitter arayüzü, yanlış yazılan tweeti düzenleme imkanı veriyor. Jack Dorsey, her ne kadar tweet düzenlemenin platformun ruhuna aykırı olduğunu söylese de üçüncü parti geliştiriciler, bu işlemi mümkün hale getiriyor. Tweet silmeden düzenleme yapmak istiyorsanız, Brizzly sitesine tıklayın. Uygulamayı cihazınıza indirip tweet düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

Brizzly uygulamasını indirdiğinizde Twitter ara yüzüne “undo” isimli bir buton ekleniyor. Undo (geri al butonu) aracılığıyla tweetlerinizde istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Brizzly, sadece tweetinizde değişiklik yapma imkanı vermiyor. Uygulamanın aşağıdaki gibi avantajları da var:

  • Tweeti istediğiniz zaman paylaşmak
  • Tweeti ileri bir tarihe ertelemek
  • Tweetin otomatik olarak silinmesini sağlamak

Tweetin otomatik olarak silinmesi, uygulamanın en dikkat çekici özelliği. Eğer tweetiniz belli bir sayının altında beğeni ya da retweet aldıysa uygulama o tweeti otomatik olarak siliyor. Brizzly, sağladığı imkanlar ile gerçekten ilgi çekici.

tweet düzenleme

Tweet Düzenleme Maliyeti

Brizzly isimli arayüzün twitter kullanıcıları için cazip fırsatlar sunduğu ortada. Ancak bunun bir maliyeti var. Brizzly programını kullanmak isteyenlerin aylık 5 doları gözden çıkarması gerekiyor. Programın yıllık maliyeti ise ortalama 60 dolar.

Uygulama “hatalar yapıldı, ancak düzeltmek kolay” anlayışı ile Twitter kullanıcılarının hizmetinde. Aylık 5 dolar gibi bir ücretle siz de tweetlerinizi silmeden düzenleyebilir ve uygulamanın sunduğu diğer imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Yanlış yazılan tweeti düzeltme uygulaması Twitter tarafından geliştirilmese de önemli bir konuyu çözüme kavuşturuyor. Kullanıcılar, bir süredir böyle bir özellik beklediklerini sosyal medyada dile getiriyordu. Twitter CEO’su da böyle bir özelliğin gündemlerinde olmadığını ifade etmişti. Ancak Brizzly ile artık tweet düzenlemek, toplu tweet silme ve tweet geciktirmek mümkün.

Daha Fazla Kişiye Erişim İçin İdeal Yöntem

En popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter, dijital medyaya yön veren önemli araçlardan biri. Çünkü atılan tweetin nereye kadar uzanabileceğini tahmin etmek gerçekten güç. Sınırsız etkileşim alanı yaratması, Twitter’ın popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Bu nedenle Twitter, kişisel kullanımlardaki etkisinin yanı sıra kobiler için de zihin açıcı bir işleve sahip. Düzenli olarak twitter paylaşımı her işletme, potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşabiliyor.

Eğer siz de işletmenizi twitter ile güçlendirmek istiyorsanız, hemen iletişime geçin. Profesyonel bir hesap yönetimi ve twitter reklamları ile müşteri sayınızı ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Deneyimli Twitter reklam ajansından bilgi almak için hemen tıklayın.

Telefon:  0232 445 90 10
                 0553 842 70 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir