Dijital Yenilikler Web Site Güçlendirme

Yandex Harita Uygulamasının İşletmenize Faydaları

Google’dan sonra en popüler arama motoru olan Yandex, harita uygulaması ile işletmelere pratik çözümler sunuyor.  Yandex’e harita ve navigasyon kaydı yaptıran işletmelerin rakiplerinden bir adım daha önde olduğunu söylemek mümkün.

En hızlı büyüyen arama motoru olarak gösterilen Yandex, her geçen gün daha çok kişi tarafından tıklanıyor. Platformun günlük ziyaretçi sayısı 2 milyona yaklaşmış durumda. Yandex’in potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen işletmeler için önemli bir platform olduğunu ifade edebiliriz.

Yandex Harita ve Navigasyon Kaydı

Arama motorlarında hizmet arayan kullanıcılar, artık arama yapmakla yetinmiyor, aynı zamanda buldukları işletmelerin harita kaydı olup olmadığını da kontrol ediyor. Bu nedenle harita uygulamalarında kaydı olan ve iletişim bilgileri paylaşılan işletmeler, hizmet arayan müşterilerin birinci tercihi oluyor.

İşte Yandex’in haritalama servisi, bu konuda işletmeler için önemli bir katkıda bulunan bir araç. Yandex, maps uygulaması ile müşterileri işletmelere yaklaştırıyor ve müşteri ile işletme arasında bağı daha da kuvvetlendiriyor.

yandex harita

İşletmelerin Neden Harita Kaydı Olmalı?

Bir işletmenin neden Yandex Maps harita kaydının olmasını gerektiğini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

  • Yandex navigasyon kaydı müşterilere güven verir.
  • İletişim bilgileri, çalışma saatleri vb. firma bilgileri müşterilerin tutumlarını satışa yönlendirme konusunda etkilidir.
  • Müşteriler, maps harita kaydı olan işletmeler ile daha kolay iletişime geçer.
  • Yandex’te arama yapanlar telefon ve navigasyon cihazları ile işletmelerin adresine kolayca ulaşabilir.
  • Yandex harita kaydı olan işletmeler, arama motorlarında daha üst sıralarda gösterilir.

İşletmenizin Yandex arama sonuçlarında çıkıyor olması yeterli değildir. Dikkat çekici ve fark yaratan başka bir pazarlama aracına daha ihtiyacınız vardır. İşte Yandex navigasyon kaydı, ihtiyacınız olan bir haritalama uygulamasıdır. Bu haritalama servisi ile işletmenizin dijital platformlarda daha kolay görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sertifikalı Yandex Uzmanları ile İletişime Geçin!

Harita kaydı yaptırarak yeni müşterilerinizin size hemen ulaşmasını istiyorsanız, Yandex Türkiye ofisi ile iletişime geçin. Yandex reklam ajansı olan Reaktif Dijital yetkililerine hemen ulaşabilir, harita ve navigasyon kaydı hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

İsterseniz işletmenizle ilgili başvuru ve kayıt formunu doldurun, müşteri yetkilileri size hemen ulaşsın.

Başvuru Kayıt Formu için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir